Opis proizvoda:
| Naziv proizvoda | Pokretna privremena ograda |
| Materijal |
Niskougljična čelična žica, kvadratna cijev od ugljičnog čelika |
| Naziv marke | PAULEEN |
| Uzorak | Uzorci su besplatni za kupce |
| Razmak mreže | 50x100mm, 50x150mm, itd |
| Okvirna cijev | 40 cm može se prilagoditi |
| Promjer žice | 3,0 mm, 3,2 mm, 3,5 mm 4,0 mm, itd |
| OEM usluga | Dobrodošli (POSEBNA CIJENA ZA NARUDŽBU) |
| Logo | Prilagođeni logotip prihvaćen |
| Mjesto podrijetla | Hebei, Kina |
| Debljina okvira | 1,5 mm, 1,8 mm, 2,0 mm |
| Vrijeme isporuke | 10-25 dana |
| Veličina stopala | 600x100x6,0mm780x120x8,0mm |
| Boja | Žuto/crno/zeleno/plavo prema zahtjevu kupaca |

Privremena ograda

Primjena privremene ograde

Zaliha privremene ograde
Prednost proizvoda
1. Ograda ima dobru snagu i visoku stabilnost.
2. Otpornost na koroziju.
3. Brzo i jednostavno postavljanje i rastavljanje.
4. Djeci se teško penjati.
5.Niska cijena i ulaganje u instalaciju.
O nama
Naša prednost:
1. Možemo proizvesti prilagođenu ogradu
2.Profesionalna tehnička usluga i rješenje instalacije.
3. Također nudimo okove za ograde kao cijenu koštanja.
4. Pomoći ćemo vam pronaći najekonomičniju tvrtku za otpremu i uštedjeti vašu lokalnu naknadu na odredištu.
Mjesta za primjenu:
Komercijalna gradilišta, Kućna naselja, Izgradnja bazena, Sportski događaji, Posebni događaji, Koncerti/parade, Radna mjesta lokalnih vijeća, Kontrola gužve
Popularni tagovi: pomična privremena ograda, proizvođači, dobavljači, tvornica pomične privremene ograde u Kini







